Medycyna estetyczna

MEDYCYNA ESTETYCZNA – Piękna w pełni.

Szanowni Państwo.

Zapraszamy do EsteClinic, gdzie proponujemy korzystanie w bezpiecznych warunkach ze zdobyczy naukowych i technologicznych współczesnej medycyny estetycznej. Zaczęła się ona od botoksu ale prawdziwym przełomem było wprowadzenie kwasu hialuronowego i zastosowanie laserów. Te ostatnie stały się potężnym narzędziem w walce z objawami starzenia i defektami urody.

Istotą naszych działań jest walka z zewnętrznymi oznakami starzenia się w połączeniu z utrzymaniem dobrej kondycji całego organizmu.

“Slow aging” to nasza myśl przewodnia, która promuje spowalnianie starzenia się w podejściu holistycznym. Łączymy dbałość o estetykę ciała i jego zdrowie. Jesteśmy dla tych, którzy świadomie wybiegają w przyszłość i już teraz myślą o zapobieganiu zmianom, pojawiającym się wraz z upływem lat.


Do naszego Zespołu zaprosiliśmy lekarzy, którzy będą służyć Państwu pomocą w utrzymaniu urody oraz dobrej kondycji skóry. Wiele problemów, z którymi niegdyś radziła sobie tylko chirurgia plastyczna, dziś może rozwiązać lekarz medycyny estetycznej za pomocą specjalistycznych urządzeń. Generalnie medycyna estetyczna rozwija się w kierunku metod coraz bardziej skutecznych i coraz mniej inwazyjnych, co dla Państwa oznacza lepsze i szybsze efekty w poprawie jakości życia.

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z możliwości, jakie daje nowoczesna medycyna estetyczna, doświadczony lekarz oraz najwyższej jakości sprzęt w EsteClinic.