Lifting powiek

PLEXR – lifting powiek

– urządzenie generujace wiązkę plazmy, która obkurcza skórę w miejscu działania urządzenia, odparowuje wodę z naskórka i pobudza procesy regeneracji w skórze właściwej. Najczęściej wykorzystywane w mało inwazyjnych zabiegach, jako alternatywa dla zabiegów blefaroplastyki wykonanej skalpelem i skutkuje uniesieniem powiek oraz likwidacją opadającej powieki.

Blefaroplastyka powiek metodą PLEXR wykonywana jest w celu redukcji zmarszczek oraz poprawy kształtu powieki poprzez usunięcie nadmiaru skóry i tłuszczu. Poprawia wygląd nadając efekt „otwarcia oka” i często zwiększa pole widzenia.

 

 

 

 

Zabieg pozwala również skutecznie pozbyć się „worków” pod oczami i nadać twarzy świeży zdrowy wygląd.

Zmiany są widoczne tuż po zabiegu, jednakże do pełnego efektu trzeba ok. 2 tygodni. Urządzenie nie dotyka i nie nakłuwa skóry, przez co nie wymaga znieczulania. Komfort pacjenta podczas zabiegu i gojenia jest dużo większy w porównaniu z interwencją chirurgiczną. Jednak nie zawsze zabieg tą metodą jest wystarczający.

Zabieg polecamy wszystkim, którzy odczuwają dyskomfort i obawiają się ingerencji chirurgicznej. Czas trwania zabiegu uzależniony jest od okolicy skóry która jest mu poddawana i trwa od 15 min do 1 godziny.

Bezpośrednio po zabiegu występuje zazwyczaj lekki obrzęk a pozostałe po gojeniu strupki znikają w ciągu tygodnia. Skóra pozostaje zregenerowana z widocznym efektem poprawy.