Chirurgia estetyczna

ZDROWE PIĘKNO

Szanowni Państwo.

Stworzyliśmy CENTRUM MEDYCZNO – ESTETYCZNE, aby umożliwić Państwu korzystanie w bezpiecznych warunkach ze zdobyczy naukowych i technologicznych współczesnej medycyny.

Istotą naszych działań jest walka z zewnętrznymi oznakami starzenia się w połączeniu z utrzymaniem dobrego stanu psychicznego i fizycznego ciała.


SLOW AGING to nasza myśl przewodnia, która promuje spowalnianie starzenia się w podejściu holistycznym czyli łączy dbałość o estetykę ciała i jego zdrowie. Medycyna slow aging jest dla tych, którzy świadomie wybiegają w przyszłość i już teraz myślą o zapobieganiu chorobom i zmianom, pojawiającym sie wraz z upływem lat.

Do naszego Zespołu zaprosiliśmy lekarzy, specjalistów w swoich dziedzinach,

którzy będą służyć Państwu pomocą w zabiegach chirurgii małoinwazyjnej z obszarów dermatologii, flebologii, proktologii, laryngologii, ginekologii wraz z ginekologią estetyczną oraz medycyny estetycznej twarzy i ciała.
Nasze gabinety wyposażylismy w najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający prawidłową diagnostykę i zabiegi, miedzy innymi lasery, urządzenia RF, nowoczesne USG i tomograf CBCT.

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z możliwości, jakie daje nowoczesna medycyna, doświadczony lekarz oraz najwyższej jakości sprzęt.

Grażyna Baron z Zespołem