Chirurgia estetyczna

CHIRURGIA ESTETYCZNA – zdrowie i piękno.

Szanowni Państwo.

Zapraszamy do EsteClinic, gdzie proponujemy korzystanie w bezpiecznych warunkach ze zdobyczy naukowych i technologicznych współczesnej medycyny. Prawdziwym przełomem w medycynie estetycznej było wprowadzenie zabiegów laserowych. Stały się one potężnym narzędziem w walce z defektami urody, różnymi chorobami i objawami starzenia się.

Istotą naszych działań jest walka z efektami starzenia się w połączeniu z utrzymaniem dobrej kondycji całego organizmu.

 “Slow aging” to nasza myśl przewodnia, która promuje spowalnianie starzenia się w podejściu holistycznym. Łączymy dbałość o estetykę ciała i jego zdrowie. Jesteśmy dla tych, którzy świadomie wybiegają w przyszłość i już teraz myślą o zapobieganiu zmianom, pojawiającym się wraz z upływem lat.


Do naszego Zespołu zaprosiliśmy lekarzy, którzy będą służyć Państwu pomocą w utrzymaniu urody i dobrej kondycji całego ciała. Są to specjaliści w swoich dziedzinach, tj. medycyna estetyczna, chirurgia ogólna i dermatologiczna, flebologia, proktologia czy endokrynologia i ginekologia estetyczna.

Medycyna estetyczna rozwija się w kierunku metod coraz bardziej skutecznych a przy tym coraz mniej inwazyjnych, co dla Państwa oznacza lepsze i szybsze efekty w poprawie jakości życia. Wiele problemów, z którymi niegdyś radziła sobie tylko chirurgia plastyczna, dziś może rozwiązać lekarz medycyny estetycznej za pomocą specjalistycznych urządzeń. Nasze gabinety wyposażylismy w nowoczesny sprzęt, umożliwiający prawidłową diagnostykę i bezpieczne zabiegi; miedzy innymi są to  różne lasery, urządzenia RF, aparat USG z elastografią i tomograf CBCT.

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z możliwości, jakie daje nowoczesna medycyna, doświadczony lekarz oraz najwyższej jakości sprzęt w EsteClinic.