Ginekologia estetyczna

ZDROWE PIĘKNO

SLOW AGING to kierunek w medycynie łączący jednocześnie dbałość o estetykę i zdrowie całego ciała. Zajmuje się eliminowaniem lub zatrzymywaniem rozwoju chorób związanych ze starzeniem się organizmu.  Jest przeznaczona dla tych, którym zależy na dobrej kondycji własnego ciała, traktowanego jako całość, niezależnie w jakim są wieku.

Medycyna slow aging jest dla tych, którzy świadomie wybiegają w przyszłość; już teraz myślą o zapobieganiu objawów starzenia się oraz o wczesnej naprawie jego skutków, we wszystkich obszarach funkcjonowania.


Ginekologia estetyczna zaspokaja zmieniające się potrzeby kobiet XXI wieku;

  • pozytywnie wpływa na ich komfort psychiczny,
  • poprawia jakość życia płciowego,
  • znosi dyskomfort związany z defektami wrodzonymi lub nabytymi,
  • znosi dyskomfort problemów po porodzie,
  • pomaga w znoszeniu przykrych objawów związanych z wiekiem biologicznym.

 

Eliminacja powyższych problemów jest dla kobiet ważna nie tylko ze wzgledów estetycznych ale również psychologicznych i medycznych.

Metody, przywracające pierwotny wygląd i prawidłową funkcję okolic intymnych, są dziś procedurami małoinwazyjnymi i nie wiążą się z występowaniem jakichkolwiek komplikacji pozabiegowych. Również odczuwanie dyskomfortu pozabiegowego jest wykluczone do minimum. Zastosowanie laserów do rewitalizacji okolic intymnych nie stwarza żadnych skutków ubocznych, jest bezpieczne i efektywne.

Zapraszamy Panie do zapoznania się z możliwościami jakie daje ginekologia estetyczna,  doświadczony lekarz oraz lasery, dedykowane kobiecym zabiegom,

Gwarantujemy poprawę samopoczucia.