Ginekologia estetyczna

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA – zatrzymać młodość

Szanowne Panie,

zapraszamy do zapoznania się z możliwościami jakie daje nowoczesna ginekologia estetyczna,  doświadczony lekarz oraz lasery, dedykowane specjalnie kobiecym potrzebom. Eliminacja problemów intymnych jest dla kobiet ważna nie tylko ze wzgledów estetycznych ale również psychologicznych i medycznych.

Zabiegi wykonane za pomocą laserów:

  • działają bezpośrednio na pochwę – rewitalizują jej ściany, obkurczają i przywracają elastyczność, redukują suchość i przywracają naturalne nawilżenie, likwidują podrażnienia,
  • poprawiają jakość współżycia seksualnego – przynoszą odczuwalne efekty zarówno u młodych kobiet po porodzie jak i u kobiet po menopauzie.

Zastosowanie laserów do rewitalizacji okolic intymnych nie stwarza żadnych skutków ubocznych, jest bezpieczne i efektywne; również odczuwanie dyskomfortu pozabiegowego jest wykluczone do minimum.

Proponujemy leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, które polega na przywróceniu napięcia i sprężystości mięśni dna miednicy oraz górnej ściany pochwy. W tym celu stosujemy metodę leczenia laserem, która jest stosowana u kobiet w każdym wieku, u których nie występują  przeciwwskazania.

Im wcześniej rozpocznie się leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, tym lepsze efekty można uzyskać i szybciej pozbyć się dyskomfortu a leczenie jest proste, szybkie i skuteczne.


Diagnozujemy i leczymy wszystkie stany chorobowe i zapalne narządu rodnego, zaburzenia miesiączkowania, hormonalne i niepłodność, pomagamy w wyborze antykoncepcji oraz w problemach menopauzalnych.

 W zakresie profilaktyki nowotworowej, mając na uwadze, że najważniejszym elementem jest wczesne i precyzyjne wykrycie zmian mogących prowadzić do rozwoju choroby nowotworowej, przeprowadzamy kompleksowe badania diagnostyczne, m.in. badanie markerów nowotworowych, kolposkopię, USG dopochwowe z funkcją Dopplera oraz USG piersi z funkcją elastografii wraz z możliwością wykonania biopsji cienko lub gruboigłowej.

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z możliwości, jakie daje nowoczesna medycyna, doświadczony lekarz oraz najwyższej jakości sprzęt w EsteClinic.